Değişim&İade

Değişim ve İade işlemleri hakkında önemli bilgiler

youmusthave.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim veya iade süresi siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gündür.

Anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo'dur.

Değişim ya da iade kargolarınızı ;
Sürat Kargo sözleşme no: 1206816750

Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

Ürün/ürünlerinizi değişim veya iade işlemi ile gönderim yaptıktan sonra, tarafımıza ulaşan gönderiniz kabul onayı alır, ardından inceleme başlatılır. Gönderdiğiniz ürün/ürünler kullanılmamış, herhangi bir hasar almamış ve uygun şekilde paketlenmiş ise değişim işleminiz veya ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

Ödemenizi debit/kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza iade gönderiniz tarafımızdan onaylandıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde iade edilir.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde para iadesi yapılır. Tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasının doğru, eksiksiz ve siparişi veren kişiyle aynı soyada sahip olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 0544 140 01 55 şirket hattımızı arayabilirsiniz.

 

Yukarı Çık